PETROL VE OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ.

Yurt çapında yüzde 100 yerli sermayeyle akaryakıt sektöründe hizmet veren Aytemiz, 1963 yılında dökme gaz ve fuel oil ile akaryakıt sektörüne giriş yapmıştır. Aytemiz, bugün itibari ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde 11 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale ve Trabzon’da bulunan 115.000 m3 depolama kapasiteli depolama ve dolum terminalleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

2016 yılı itibariyle sözleşmeli bayi sayısını 500'ün üzerine çıkaran Aytemiz, yurt çapında akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini kendi adını taşıyan markasıyla ve gittikçe artan bir büyüme ivmesiyle sürdürmektedir. %100 yerli sermayeyle akaryakıt sektöründe hizmet veren Aytemiz Petrol’ün Yozgat Sınırları içerisinde bünyemizde 2 adet bayiliğini bulundurmaktayız.

Aytemiz’in bayiliğini almamızdaki temel nokta modern teknoloji, kaliteli ürün farkıyla işletmeci tecrübelerimizin uyumluluğunu sağlamasıdır.

Aytemiz vizyon olarak, dünya petrol ürünleri sektöründe başarılı bulunan organizasyon modellerini ve en fonksiyonel istasyon projelerini uygulayarak, personelini sürekli eğitim denetleyerek sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen akaryakıt dağıtım şirketi olmayı, hem Pazar payı ve depolama kapasitesi açısından ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir.

Biz sizi arayalım.