Coşkun Taş Madencilik San. Tic. A.Ş.

Taş Ocağımızdan beton agregası ve yol yapım malzemesi için yetkili laboratuvarlarda kalitesi belgelenmiş mıcır ve taş tozu üretimi yapılmaktadır.
Taş Ocağımızdaki en önemli unsurumuz güvenlik olup, teknik personelimiz devam olarak bu yönde çalışmalarını geliştirmektedir.

2015 yılında Yozgat Merkez'de kurulan Coşkun Taş Madencilik San. ve Tic. A.Ş. İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine hitap etmektedir.
Fabrikamız 00.000 m² alanda 30 farklı çeşit ile yıllık 60 milyon adet, el değmeden tamamı otomasyon sistem ile tuğla üretimi yapmakta olup, tam techizatlı dört mevsim üretim yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarını her an karşılayabilmektedir. Coşkun Taş, üretimde bölgemizin en kaliteli killerini kullanarak, bünyesindeki ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.

Taş ürünlerimizde TSE ve CE belgeleri bulunmakla birlikte üretimimiz iSO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerine göre planlanmaktadır.
Coşkun Taş üretim ve satış hizmetleri konusunda göstermiş olduğumuz kalite anlayışı ile her zaman müşterilerimizin ihtiyacına en uygun şekilde çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Önce, insan hayatı.

  • Merkez

    Şeyh Osman Mah. A.Menderes Bulv. Şehir Merkezi Girişi, No: 22/C - Merkez/Yozgat
    0 354 217 23 35

  • Şube

    Şeyh Osman Mah. A.Menderes Bulv. Şehir Merkezi Girişi, No: 22/C - Merkez/Yozgat
    0 354 217 23 35

Biz sizi arayalım.